perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: agronomi

Fjalor: anglisht agronomi
Përkthime: agronomy
agronomi në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: agronomie
agronomi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: agronomi
agronomi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: agronomía
agronomi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: agronomie
agronomi në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: agronomi
agronomi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: агрономия
agronomi në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: аграномія
agronomi në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: агрономія
agronomi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: agronomia
agronomi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

agronomi dan hortikultura, agronomi adalah, agronomi ugm, agronomi dan hortikultura adalah, agronomi unhas, agronomi unpad, agronomi senza frontiere, agronomi uns, agronomi padova, agronomi koulutus