perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: artistik

Fjalor: anglisht artistik
Përkthime: artistic, longhaired, long-haired, elaborate
artistik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: umělecký
artistik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: artistisch, künstlerisch, kunstvoll, kunstreich
artistik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: artistisk, kunstnerisk
artistik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: artesano, artístico, artificioso
artistik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: artiste, artistique, ébéniste, rentraiture, société
artistik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: artistico
artistik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: artistisk, kunstnerisk
artistik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: артистический, художествен, художественен, художественный, художнический, искусный
artistik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: artistisk
artistik në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: артыстычны, мастацкі
artistik në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καλλιτεχνικός
artistik në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: artístico, figurativo, artificioso
artistik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: артистичний, мистецький, художній
artistik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: artystyczny, kunsztowny
artistik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

artistik edge, artistik rezo, artistik adalah, artistik font, artistik edge dallas, artistik management, artistik tat2, artistik buz pateni, artistik magazine, artistik eyewear