perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: biçak

Fjalor: anglisht biçak
Përkthime: penknife, pocket-knife, clasp-knife, jack-knife, whittle
biçak në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: federmesser, messer, klappmesser, taschenlampe, taschenmesser
biçak në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cortaplumas, navaja
biçak në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: canif, écussonnoir, ouvre-boîte, serpette, couteau
biçak në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: temperino, serramanico
biçak në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ножик
biçak në rusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bicska, zsebkés
biçak në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nôž
biçak në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nożyk, scyzoryk
biçak në polonisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: pennekniv, pennkniv
biçak në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: pennkniv
biçak në suedisht »

Fjalë të ngjashme

bıçak sırtı, bıçak sırtı izle, biçak kebap eskişehir, biçak oyunlari, biçak bileme, biçak seti, biçak elektronik, biçak sanati, biçak kebap, biçak yapimi