perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njom në bjellorusisht

Fjalë: njom (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): змочваць, мачыць, намочваць, наквасіць, намачыць, увільгатняць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht njom, njom njom, njom net, njom mp3, njom fm, majaa tamil movie, njom në bjellorusisht, змочваць në shqip
njom në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

meda betohem individual differences