perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në bullgarisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): почти, около
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në bullgarisht, почти në shqip
afro në bullgarisht