perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në danisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (18): kåring, om, omkring, omtrent, rundt, cirkel, cykel, drivhjul, hjortetak, hjul, ring, ved, næsten, snart, cirka, nær, til, nisten
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në danisht, kåring në shqip
afro në danisht

Fjalë të ngjashme

plan projekti projov caap