perkthe-al.com Falas fjalor online i gjuhës.

Lista e përkthimeve: djall

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
devil, deuce, dickens, fiend, serpent, archfiend, bogey, bogy
djall
Fjalor:
çeke
Përkthime:
čert, ďábel, ďas, zloduch
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
satan, teufel, teuerung
Fjalor:
danez
Përkthime:
dæmon, djævel, fanden, fan, satan
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
demonio, diablo, patillas, satanás
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
diable, démon
Fjalor:
italian
Përkthime:
diavolo, demonio, satana
Fjalor:
norvegjeze
Përkthime:
demon, djevel, fanden, fan, satan
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
чёрт, бес, дьявол, сатана
Fjalor:
suedez
Përkthime:
demon, fan, satan
Fjalor:
bullgare
Përkthime:
демон
Fjalor:
estonez
Përkthime:
kurat
Fjalor:
finlandez
Përkthime:
perkele, paholainen, piru
Fjalor:
kroat
Përkthime:
đavo, vrag
Fjalor:
lituanez
Përkthime:
demonas, šėtonas, velnias
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
demónio, diabo, divago, duende
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
czart, diabeł, szatan
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
чорт, сатана, шаман
Fjalor:
grek
Përkthime:
διάβολος
Fjalor:
hungarez
Përkthime:
ördög
Fjalor:
sllovake
Përkthime:
diabol
Fjalor:
ukrainas
Përkthime:
біс, бісе, демон, диявол, дідько, змій, змія, сатана, цербер, чорт, люцифер, соболь

Fjalë të ngjashme

djall dhe dreq, djall islam, djall song, djall mythology, djall mix, djall site, djall old songs, djall mix song, djall e dreq lyrics, djall songs mp3