perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njom në finlandisht

Fjalë: njom (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): kastaa, kastella, liota, liottaa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez njom, njom njom, njom net, njom mp3, njom fm, majaa tamil movie, njom në finlandisht, kastaa në shqip
njom në finlandisht

Fjalë të ngjashme

dobi tree dushk lushnje albania