perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në frëngjisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (22): autour, environ, bicyclette, cénacle, cercle, cerne, lez, rond, roue, bientôt, presque, prochainement, sitôt, tantôt, quasi, envers, près, quelque, trentaine, vers, tachiste, alentour
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në frëngjisht, autour në shqip
afro në frëngjisht