perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në frëngjisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (29): aigrette, bout, huppe, pointe, about, aileron, expiration, extrémité, fin, queue, terme, terminaison, acmé, apogée, cime, comble, couronnement, culminant, faîte, mont, période, pignon, sommet, sommité, summum, zénith, flèche, loulou, haut
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht majë, majë në frëngjisht, aigrette në shqip
majë në frëngjisht