perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

re në gjermanisht

Fjalë: re (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): wolga, wolke
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht re, re store, re stacks lyrics, re quest, re michel, re ment, re në gjermanisht, wolga në shqip
re në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

shockwave