perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njom në greqisht

Fjalë: njom (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): βρέχω, μουσκεύω, υγραίνω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek njom, njom njom, njom net, njom mp3, njom fm, majaa tamil movie, njom në greqisht, βρέχω në shqip
njom në greqisht

Fjalë të ngjashme

die humbas real madrid ceremoni kosice