perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: han

Fjalor: anglisht han
Përkthime: inn, tavern, hostelry, motel, roadhouse
han në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hospoda, hostinec, hospůdka
han në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gasthaus, gaststätte, herberge, schenke, wirtschaft, wirtshaus, kneipe, krug, wirtschaftswissenschaft, besetzung, gastwirtschaft, rasthaus
han në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gæstgiveri, herberge, kro, hospits
han në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: albergue, fonda, mesón, posada, venta, taberna, irrupción
han në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: auberge, cabaret, cambuse, guinguette, rôtisserie, tournebride, hôtellerie
han në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: locanda, ostello, osteria, trattoria, taverna
han në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: herberge, kro, vertshus, hospits
han në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гостиница, умет, умёт, кабак, трактир, харчевня, корчма, подворье
han në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: härbärge, krog, hospits
han në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: majatalo
han në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χάνι, πανδοχείο
han në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: gostionica, krčma
han në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kocsma, vendégfogadó, csárda
han në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: smuklė
han në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: albergue, hospedaria, posada, venta, hotel
han në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: han
han në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gospoda, karczma, zajazd
han në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гасцініца
han në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: готель, причт
han në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

han solo, han ga in, han university, han hyo joo, han dynasty, han shot first, han hye jin, han ji min, han dynasty nyc, han chae young