perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në italisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (20): attorno, circa, dintorno, intorno, su, bicicletta, cerchia, cerchio, circolo, girone, ruota, tondo, presto, prossimamente, pressoché, quasi, appresso, presso, verso, vicino
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në italisht, attorno në shqip
afro në italisht