perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në italisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (21): cuspide, punta, chiusura, coda, fermo, finale, fine, scadenza, termine, acme, apice, apogeo, capo, cima, colmo, culmine, monte, picco, sommità, vertice, vetta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian majë, majë në italisht, cuspide në shqip
majë në italisht