perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

re në italisht

Fjalë: re (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): nembo, nube, nuvola
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian re, re store, re stacks lyrics, re quest, re michel, re ment, re në italisht, nembo në shqip
re në italisht