perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kamp

Fjalor: anglisht kamp
Përkthime: camp, encampment, campground, campsite
kamp në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ležení, tábor, táboření, tábořiště
kamp në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: feldlager, lager, lagerplatz
kamp në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: camping, læger, lejr, lier
kamp në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: campamento, campo, rancho
kamp në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: camp, campement, parti
kamp në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: accampamento, campo
kamp në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: læger, leir
kamp në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лагерь, лагерный
kamp në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: läger
kamp në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лагер
kamp në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лагер
kamp në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: leiri
kamp në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καταυλισμός, στρατόπεδο
kamp në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: logor
kamp në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tábor, táborhely
kamp në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: stovykla, stovyklavietė
kamp në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: acampamento, campo, quartel, rancho
kamp në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tábor
kamp në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: табір
kamp në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: obóz, obozowisko, obozowy
kamp në polonisht »

Fjalë të ngjashme

camp nou, camp rock 2 full movie, camp rock 1 full movie, camp rock, camp takota, camp rock me titra shqip, camp california croatia, camp rock 2, camp rules, camp california