perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kushëri

Fjalor: anglisht kushëri
Përkthime: cousin
kushëri në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bratranec, bratránek
kushëri në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: cousin, vetter
kushëri në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fætter, kusine
kushëri në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: primo
kushëri në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cousin
kushëri në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cugino
kushëri në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fetter, kusina, søskenbarn
kushëri në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кузен
kushëri në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fetter, kusin
kushëri në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: стрыечны
kushëri në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: nõbu
kushëri në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: serkku
kushëri në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: unokabátya, unokatestvér
kushëri në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pusbrolis, pusseserė
kushëri në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: primo
kushëri në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: bratranec
kushëri në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кузен
kushëri në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kuzyn
kushëri në polonisht »