perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në lituanisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (8): apie, maždaug, apskritimas, dviratis, ratas, skritulys, netrukus, beveik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në lituanisht, apie në shqip
afro në lituanisht

Fjalë të ngjashme

var_dump gji journal agronomi koulutus