perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: nën

Fjalor: bullgare nën
Përkthime: под
nën në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пад
nën në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: all
nën në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: alitse, alla
nën në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ispod
nën në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alább, alul, lejjebb
nën në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: po
nën në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: abaixo, sob
nën në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: dedesubtul, sub
nën në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pod
nën në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: внизу
nën në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pośredniczący
nën në polonisht »

Fjalë të ngjashme

nën flamujt e melankonisë, nën hijen e blinit, nën tereza, nën hijen e blinajes, nën qiellin e europës, nën hijen e blinajes serial, nën flamujt e melankolisë, nën hijen e blinajes episodi i fundit, nën toca 3