perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ortek

Fjalor: anglisht ortek
Përkthime: avalanche
ortek në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: lavina, příval
ortek në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: lawine
ortek në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: latin, lavine, skred, sneskred
ortek në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alud, avalancha
ortek në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avalanche
ortek në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lavina, slavina, valanga
ortek në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: latin, lavine, skred, snøskred
ortek në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лавина
ortek në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lavin, skred, snöskred
ortek në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лавина
ortek në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лавіна
ortek në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: laviin
ortek në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lumivyöry
ortek në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χιονοστιβάδα
ortek në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lavina
ortek në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: griūtis, lavina
ortek në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: alude, avalancha, avalanche
ortek në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: avalanşă
ortek në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вал, лавина
ortek në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: lawina
ortek në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ortek vrc-1100, ortek colour printers, ortek technology, ortek therapeutics, ortech lighting, ortek remote xbmc, ortek ag, ortek technology vrc-1100, ortek vrc-1100 xbmc, ortek mkb-84 fx