perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: përndryshe

Fjalor: bullgare përndryshe
Përkthime: иначе
përndryshe në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: muutoin, toisin
përndryshe në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: drugačije, inače
përndryshe në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: máshogy, máshogyan, másképp, másképpen
përndryshe në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: altfel
përndryshe në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kafelek
përndryshe në polonisht »