perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në polonisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (10): dookoła, koło, niebawem, niemal, nieomal, około, omal, prawie, wokół, wokoło
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në polonisht, dookoła në shqip
afro në polonisht