perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në polonisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): czubek, koniec, królowa, szczyt, szczytowy, szpic, wierzchołek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht majë, majë në polonisht, czubek në shqip
majë në polonisht