perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në portugalisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (19): ápice, extremidade, pico, ponta, cauda, cima, cola, desembocadura, fim, final, rabo, término, auge, cimo, colmo, cresta, cume, cúspide, vértice
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht majë, majë në portugalisht, ápice në shqip
majë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj folja marr