perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: privat

Fjalor: anglisht privat
Përkthime: backstage, informal, particular, personal, private, privy
privat në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: důvěrný, jednotlivost, jednotlivý, osobní, privátní, soukromý, zvláštní
privat në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: außergewöhnlich, besondere, persönlich, privat, speziell, ungewöhnlich
privat në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: privat, særlig, særskilt
privat në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: especial, particular, personal, privado
privat në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: particulier, privé
privat në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: particolare, peculiare, privato, singolo
privat në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: privat, spesiell
privat në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: неделовой, партикулярный, приватный, частный
privat në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: enskild, privat
privat në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: прыватны
privat në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: erikoinen, erityinen, yksityinen
privat në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ιδιαίτερος, ιδιωτικός
privat në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: osobni
privat në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: magán, privát
privat në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: privatus
privat në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: especial, informal, particular, peculiar, privado
privat në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: poseben
privat në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: конфіденційний, периферичний, периферійний, приватний, приватновласницький, частковий
privat në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: prywatny
privat në polonisht »

Fjalë të ngjashme

privat 24, privatbank, privat wheels, privat leasing, privat club berlin, private jet, privat hospital gurgaon, privatair, privat banki, privat akzent