perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: re

Fjalor: anglisht re
Përkthime: cloud, cumulus, nimbus, thundercloud, pall
re në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chmura, mračno, mrak, oblak
re në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wolga, wolke
re në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sky
re në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: nube
re në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cirrus, nuage, nue, nuée, vapeur
re në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nembo, nube, nuvola
re në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sky
re në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: облако, туча
re në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: moln, sky
re në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: облак
re në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: воблак, хмара
re në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pilv
re në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pilvi
re në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σύννεφο
re në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: oblak
re në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: felhő, felleg, bárányfelhő
re në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: debesis
re në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: nuvem
re në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: oblak
re në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: туча, хмара
re në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chmura, obłok
re në polonisht »

Fjalë të ngjashme

re ment, re me pantallona, re box calculator, re max, re audio, re michel, re store, re code, re stacks lyrics, re quest