perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: reliev

Fjalor: anglisht reliev
Përkthime: bas-relief, bass-relief, relief
reliev në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: reliéf
reliev në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: flachrelief, relief
reliev në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bajorrelieve
reliev në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bas-relief, relief
reliev në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: rilievo, risalto
reliev në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: relieff
reliev në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: барельеф
reliev në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: relief
reliev në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: reljeef
reliev në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kohokuva
reliev në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: dombormű, domborzat, megkönnyebbülés
reliev në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: reljefas
reliev në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: úľava
reliev në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: płaskorzeźba
reliev në polonisht »

Fjalë të ngjashme

relief international, relief valve, reliv products, reliev ol, relieve constipation, relieve stress, relieve bloating, relieve lower back pain, relieve ear pressure, relieve back pain