perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rruaj

Fjalor: anglisht rruaj
Përkthime: shave
rruaj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: holit, oholit
rruaj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: rasieren
rruaj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: barbere
rruaj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: afeitar, afeitarse, rapar, pelar
rruaj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: barbifier, raser
rruaj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: radere, radersi, rapare, rasare, rasentare, sbarbare, sfiorare
rruaj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: barbere, raka, rake
rruaj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: брить, выбривать, сбривать, выбрить, обрить, отбрить, побрить
rruaj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: raka
rruaj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: raseerima
rruaj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: parturoida
rruaj në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: borotvál, borotválkozás, borotválkozik, borotválni, leborotvál, megborotválni
rruaj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: barbear, rapar, raspar
rruaj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: golić, ogolić
rruaj në polonisht »