perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shes

Fjalor: anglisht shes
Përkthime: dispose, negotiate, sale, sell, spout, trade, fluidize
shes në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: přednášet, prodat, prodávat, zaprodat, zbavit
shes në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: absetzen, anbringen, veräußern, verkaufen, verflüssigen
shes në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: forhandle, sælge
shes në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: despachar, expender, malbaratar, vender, venderse
shes në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aliéner, débiter, vendre, vendredi, fourguer
shes në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cedere, smerciare, spacciare, vendere
shes në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: avsender, forhandle, omsette, selge
shes në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: продавать, реализовать
shes në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sälja
shes në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: прадаваць
shes në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: müüma
shes në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: myydä
shes në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πουλώ
shes në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: prodati, prodavati
shes në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: árul, eladni, elárusítani
shes në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: prekiauti
shes në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ceder, expender, vender
shes në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: prodati
shes në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: predať
shes në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: продавати
shes në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sprzedawać, upłynniać
shes në polonisht »

Fjalë të ngjashme

shes makina, shes blej, shes iphone 5, shes telefona, shes motorra, shes shtepi, shes playstation 3, shes celular, shes blej.al, shes qen