perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shkollë

Fjalor: anglisht shkollë
Përkthime: school, nursery, academy, college
shkollë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: škola, semeniště, školka, univerzita
shkollë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schule, hochschule
shkollë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: skole, planteskole
shkollë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: colegio, escuela, pensionado, plantío, vivero, academia, universidad
shkollë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: école, externat, secondaire, séminaire, ormille, pépinière, université
shkollë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: scuola
shkollë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: skokla, skole, planteskole
shkollë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: училище, школа, питомник
shkollë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skola, läroanstalt
shkollë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: училище, школа
shkollë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: школа
shkollë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kool
shkollë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: koulu, oppisuunta, taimisto, akatemia, yliopisto
shkollë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σχολείο
shkollë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: škola
shkollë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: iskola, iskolaépület, középiskola, főiskola
shkollë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: mokykla
shkollë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: escola, academia
shkollë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: šola
shkollë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: škola
shkollë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: академія, коледж, навчання, шкільний, школа
shkollë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: szkoła, szkółka, uczelnia
shkollë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

në shkollë