perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në sllovenisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): cilj, konec
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven majë, majë në sllovenisht, cilj në shqip
majë në sllovenisht