perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: tavan

Fjalor: anglisht tavan
Përkthime: ceiling, ceil
tavan në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: strop
tavan në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: decke, holzdecke, zimmerdecke
tavan në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: loft, tak
tavan në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: techo, cielo
tavan në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: plafond, plancher, frise
tavan në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: soffitto
tavan në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: потолок
tavan në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кесонный, столь
tavan në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lagi
tavan në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: katto, laipio, sisäkatto
tavan në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ταβάνι
tavan në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: strop
tavan në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: plafon, mennyezet
tavan në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lubos
tavan në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: teto, recto, tecto
tavan në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: strop
tavan në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: задній, запізнілий, назад, переплести, переплітати, підтримати, підтримувати, покрийте, потовк, спина, спинка, стела, стелю, стеля
tavan në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pułap, sufit
tavan në polonisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tak
tavan në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tak
tavan në suedisht »

Fjalë të ngjashme

tavan watch, tavan bogd, tavan tolgoi, tavan ehsan khaje amiri, tavan arası, tavan elementary, tavan fals, tavan bogd motors, tavan sofia, tavan developments