perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: televizion

Fjalor: anglisht televizion
Përkthime: television, telly
televizion në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: televize, televizor
televizion në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fernsehen
televizion në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fjernsyn
televizion në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: televisión
televizion në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: télé, télévision
televizion në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: piccolo, televisione
televizion në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fjernsyn, televisjon, tv
televizion në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: телевидение
televizion në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: television
televizion në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: телевизия
televizion në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: тэлебачанне
televizion në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: televisioon
televizion në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: televisio
televizion në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τηλεόραση
televizion në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: televizija
televizion në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: televízió
televizion në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: televizija
televizion në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: televisão, televisiva
televizion në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відео, орган, телебачення, телевізійний
televizion në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: telewizja
televizion në polonisht »

Fjalë të ngjashme

televizion live, television online, televizion iran, televizyon izle, televizyon gazetesi, televizyon fiyatları, televizyon kanalları, televizyon programları, televizyon dizisi, televizyon ünitesi