perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: thellësi

Fjalor: anglisht thellësi
Përkthime: abyss, deep, deepness, depth, profundity, deeper, tone, depths
thellësi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hloubka, hlubina, peklo, propast, šířka, tón, zvuk
thellësi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: abgrund, grund, tiefe, ton
thellësi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: afgrund, dybde, dyp, lyd, ton, tone
thellësi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: abismo, fondo, hondura, profundidad, acento, entonación, tono
thellësi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: abîme, couler, profondeur, épaisseur, fond, hauteur, son, ton
thellësi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: abisso, altezza, fondo, profondità, suono, tenore, tono
thellësi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: avgrunn, djup, dybde, dyp, lyd, ton, tone
thellësi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: глубина, глубь, омут
thellësi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: avgrund, djup, djupsinnig, grundlig, svalg, ton
thellësi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бездна, тон
thellësi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: глыбіня, тон
thellësi në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kuilu
thellësi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: άβυσσος
thellësi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bezdan, dubina, boja, ton, zvuk
thellësi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szakadék, mélység
thellësi në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: abismo, profundeza, profundidade, altura, entonteciam, tono
thellësi në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: abis
thellësi në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: hĺbka
thellësi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гама, глибина, глибочінь, інтенсивність, клавіша, ключ, ключовий, тон
thellësi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: głębia, głębokość, ton
thellësi në polonisht »