perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njom në ukrainisht

Fjalë: njom (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (8): змочити, змочіться, змочувати, мочити, соління, намочити, воложити, зволожте
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas njom, njom njom, njom net, njom mp3, njom fm, majaa tamil movie, njom në ukrainisht, змочити në shqip
njom në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

humbje peshe fundraiser airton gambim