perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: radio

Fjalor: anglisht radio
Përkthime: cordless, wireless, radio
radio në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rádio, radiopřijímač, rozhlas, rozhlasový
radio në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: drahtlos, los, radio, runde, rundfunk, sprechfunk
radio në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: radio
radio në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: radio, radiodifusión, radioemisión, radiofónico
radio në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: radio, radiodiffusion, radiophonie, radiophonique, radioreporter
radio në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: radio
radio në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: radio
radio në norvegjisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: radio
radio në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: radio
radio në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: radijas
radio në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: rádio
radio në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bezprzewodowy, biały, radiofonia, radiowy
radio në polonisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: радиовещание, радио
radio në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: радио
radio në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: радыё
radio në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: м-радіо, орган, радіо
radio në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

radio online, radio tirana, radio dj, radio shqip, radio pendimi, radio televizioni shqiptar, radio shqiptare, radio gold, radio online shqip, radio tirana online