perkthe-al.com Falas fjalor online i gjuhës.

Lista e përkthimeve: djall

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
archfiend, bogey, bogy, deuce, devil, dickens, fiend, serpent
djall
Fjalor:
çeke
Përkthime:
zloduch, čert, ďas, ďábel
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
satan, teuerung, teufel
Fjalor:
danez
Përkthime:
djævel, dæmon, fan, fanden, satan
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
demonio, diablo, patillas, satanás
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
diable, démon
Fjalor:
italian
Përkthime:
demonio, diavolo, satana
Fjalor:
norvegjeze
Përkthime:
demon, djevel, fan, fanden, satan
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
бес, дьявол, сатана, чёрт
Fjalor:
suedez
Përkthime:
demon, fan, satan
Fjalor:
bullgare
Përkthime:
демон
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
сатана, чорт, шаман
Fjalor:
estonez
Përkthime:
kurat
Fjalor:
finlandez
Përkthime:
paholainen, perkele, piru
Fjalor:
grek
Përkthime:
διάβολος
Fjalor:
kroat
Përkthime:
vrag, đavo
Fjalor:
hungarez
Përkthime:
ördög
Fjalor:
lituanez
Përkthime:
demonas, velnias, šėtonas
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
demónio, diabo, divago, duende
Fjalor:
sllovake
Përkthime:
diabol
Fjalor:
ukrainas
Përkthime:
біс, бісе, демон, диявол, дідько, змій, змія, люцифер, сатана, соболь, цербер, чорт
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
czart, diabeł, szatan

Fjalë të ngjashme

djall dhe dreq, djall islam, djall song, djall mythology, djall mix, djall site, djall old songs, djall mix song, djall e dreq lyrics, djall songs mp3