perkthe-al.com

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në lituanisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): uodega, viršūnė, viršus, zenitas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez majë, majë në lituanisht, uodega në shqip
majë në lituanisht